Δήλωση συμμετοχής για το μάθημα των Αγγλικών της 14 και 15 Μαρτίου 2022
Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών των κάτωθι τμημάτων:
Α2/3, Γ2/4, Α1/5, Β5, Γ1/3, Β1/3, Β2/4
αφού ενημερωθούν για τη δραστηριότητα που αφορά στο μάθημα Αγγλικών της κα. Πραματευτάκη, να συμπληρώσουν την υπέυθυνη δήλωση, με την οποία συναινούν να συμμετάσχει το παιδί τους στην συγκεκριμένη δραστηριότητα και να την προσκομίσουν μέσω του παιδιού τους στο σχολείο τη Δευτέρα 14/3/22.
Το ενημερωτικό έντυπο με την Υπεύθυνη δήλωση Συμμετοχής μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας ΕΔΩ